Вісім помилок, яких припускаються туристи-початківці

ошибки туристов

Експертами давно було помічено, що коли люди починають подорожувати зарубіжними країнами, то вони роблять низку схожих помилок. Іноді люди так довго чекають на подорожі і намагаються різними способами полегшити собі підготовку до відпочинку, а надалі і сам відпочинок, що роблять усе з точністю навпаки. Коли ж туристи повертаються додому, то багато хто розуміє, що якби повернули час назад, то зробили б набагато менше помилок, а їхній відпочинок вийшов би набагато яскравішим і приємнішим. Для того щоб уберегти туристів-початківців від непотрібної метушні і низки звичних помилок, експерти провели невелике дослідження і виділили найголовніші помилки, які допускають майже всі мандрівники в свою першу поїздку.

Помилки туристів-початківців

Найпоширенішою помилкою туристів є кількість багажу, вирушаючи у закордонну поїздку, люди намагаються взяти з собою якнайбільше речей, особливо це стосується жінок. Вони впевнені, що будуть одягати речі кілька разів на день, тому іноді на одну жінку може припадати дві валізи, або одна, але дуже велика. Насправді ж, приїхавши на відпочинок, з усього привезеного гардеробу в кращому випадку використовується тільки третина, а іноді й менше. Тому треба добре подумати, чи треба на відпочинку п’ять пар босоніжок та неймовірну кількість суконь, спідниць та футболок, які навіть не діставатимуться з валізи. Також не треба набирати в поїздку габаритну аптечку і половину валізи натуральної косметики, це найчастіше теж знадобиться лише частково.

Якщо велика валіза надасть лише габаритну незручність, то є ще друга помилка, яка може принести людині набагато більше фізичних незручностей та проблем. Вирушаючи на відпочинок до зарубіжних країн, необхідно подумати про свою безпеку, а саме подбати про своє здоров’я та обов’язково придбати медичну страховку. Якщо людина купує путівку в туристичній агенції, то зазвичай працівники рекомендують придбати туристові страховку, вартість якої не дуже дорога, але це може допомогти заощадити в майбутньому багато грошей відпочиваючому.

Якщо ж ви їдете відпочивати без путівки, необхідно подбати про придбання медичної страховки в іншому місці. Якщо за кордоном з вами станеться нещасний випадок або будь-яке інше нездужання, то, маючи таку страховку, ви зможете отримати необхідну медичну допомогу безкоштовно, або потім отримаєте за неї компенсацію від агентства, коли повернетеся додому. В іншому випадку ви повинні бути готові викласти велику суму за будь-яку медичну допомогу, тому що за кордоном медицина дуже дороге задоволення.

Третьою помилкою може стати поспішна покупка квитків, чому багато туристів-початківців думають, що якщо вони куплять квитки за кілька місяців до вильоту, то вони значно заощадять. Інші ж, навпаки, чекають до останнього моменту, але тоді вони ризикують не тільки не заощадити гроші, а ще й можуть залишитися без квитків. Експерти встановили, що найвигідніший час для придбання квитків на закордонні перельоти є за тридцять чотири дні до вильоту. Тому що в цей період ціни справді бувають найвигідніші, а щоб заощадити на внутрішніх рейсах, білет краще купувати за двадцять один день до вильоту.

Четверта помилка найчастіше трапляється з туристами прямо в аеропорту, прибувши до зарубіжної країни, люди намагаються відразу обміняти всю валюту. Однак, роблячи це не виходячи з аеропорту, не є правильним рішенням, тому що в місті завжди можна знайти пункти обміну валют, де вам буде запропоновано більш вигідний курс.

Часто п’ята помилка допускається при виборі житла, туристам-початківцям хочеться жити в центрі міста, щоб не пропустити нічого цікавого. Однак ціни на готелі в таких місцях зазвичай дуже завищені, крім того, там буває галасливо, що завадить спокійному відпочинку. Краще жити подалі від центру, а туди завжди можна буде дістатися транспортом, щоб погуляти та відвідати всі цікаві місця.

Туристи, які відвідують зарубіжні країни вперше, часто бояться куштувати вуличну їжу, тому харчуються лише у ресторанах готелю, і це буває їхньою шостою помилкою. Якщо порадитись з туристами, які об’їхали вже багато країн за кордоном та скуштували різну їжу, то вони вас запевнять, що вуличний фастфуд майже у всіх країнах не лише їстівний, а й смачний. Є одна маленька хитрість, треба поспостерігати до якої з лавок з їжею вишикувалася велика черга, там і їжа має бути смачнішою.

Сьомою помилкою найчастіше буває покупка цілої гори сувенірів, зазвичай вам здається, що необхідно купити якнайбільше дрібничок, які нагадуватимуть про довгоочікувану та цікаву подорож. Але експерти знають, що часто потім ці сувеніри лежать удома мертвим вантажем, а ось стоять вони не так вже й дешево, так що краще ці гроші витратити на екскурсію та побачити щось справді цікаве. Тому покупку сувенірів краще залишити на останній момент і купити їх у малій кількості.

І ще одна найпоширеніша помилка відпочиваючих, яка є восьмою у цьому списку – це фотографії та селфі. Прибувши в нову країну, вам хочеться все відобразити на камеру або фотоапарат, щоб не прогаяти ні найменшої деталі. Займаючись з ранку до ночі фотографуванням, туристам зовсім не залишається часу на відпочинок та спілкування з друзями чи близькими, які поїхали відпочивати разом із ними. Як доведено часом, величезна кількість фотографій не тільки ні до чого, їх ще й тяжко переглядати. Тому скоротите час для фотографування, а краще витратите максимальну кількість часу на відпочинок.

здоровое питание на каждый день


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*