Антипаразитарна программа очищення від паразитів

Антипаразитарна програма компанії Чойс

Фітокомплекси компанії «СНОІСЕ», поряд з профілактичними, володіють і чудодійними лікувальними властивостями, так як в їх склад входить велика кількість лікувальних трав і рослин. Тому вони здатні зробити суттєвий лікувальний ефект і тисячі людей в цьому переконалися, приймаючи їх. Багатьох людей препарати чойс врятували від операції, і навіть від смерті. Приймаючи фітокомплекси СНОІСЕ ми суттєво знижуємо ризик захворювання раком, серцево-судинними і іншими захворюваннями, які в майбутньому могли б стати причиною передчасної смерті.

Чого варте, наприклад Антипаразитарна програма, яка позбавляє від усіх видів паразитів (а їх є понад 200 найменувань ) на всіх стадіях розвитку. «Антипаразит» абсолютно нешкідливий, на 100% натуральний фітокомплекс, не пошкоджує мікрофлору кишечника , має широку терапевтичну дію.

Ми з Вами не живемо ізольовано від зовнішнього світу, ми не живемо в вакуумі. Тому ми повинні знати, що згідно даних ВОЗ, більше 96% населення земної кулі є носіями тих чи інших паразитів — від найменших організмів, які видно тільки під мікроскопом, до солітерів довжиною 10 і більше метрів.

Лікар-терапевт, із м. Рівно, Здавинеч Оксана стверджує, що очистивши організм від паразитів, можна зняти тисячі діагнозів. І тут допоможе антипаразитарна програма.

А професор Кушнарьов С.А. каже так: «Якби все населення України приймало Антипаразитарну програму компанії «СНОІСЕ», то на 70% менше людей помирало би від раку.» Адже давно доведений ученими зв’язок онкології з паразитами.

Фітокомплекси Кіль-ть
Хітозан+
1 шт.
Антипаразит
5 шт.
Лівсейф
1 шт.
Санклін
1 шт.
Лайфгард
1 шт.
Брейкблок
2 шт.
Клінхелп
1 шт.
Всього 12 шт.

В комплект антипаразитарна програма ще входить:

  • Паразити або життя всередині нас “CD”
  • Паразити або про життя всередині нас “брошура”
  • Схема прийому Антипаразитарної програми
  • Брошура Фітокомплекси компанії Чойс

 


Поделитесь с друзьями:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*