Профілактична медицина свідомо ігнорується

профилактическая медицинаКоментатори або лікарі, які беруть участь у дуже рідкісних телевізійних передачах на тему здоров’я, розповідають про ту чи іншу хворобу, про засоби її полегшення, про те, що необхідно для повного одужання, про особливості хірургічного втручання. Але при цьому ніколи не розповідають телеглядачам, ні про етіологію захворювання, ні про методи його профілактики.

Представникам медицини така поведінка здається цілком нормальною з міркувань, які будуть викладені нижче. Хто з професорів медицини виступив перед телеглядачами з лекціями про шкоду споживання рослинних олій, круп, вирощених за допомогою нітратних добрив; овочів та фруктів, оброблених пестицидами, фунгіцидами, отрутохімікатами; вживання води з деяких забруднених регіонів, що може спричинити ракові захворювання у більших кількостях, ніж тютюн та алкоголь!

Мені невідомі такі лікарі. Проти подібних заборон виступає сама держава. Можна тільки уявити, яка паніка могла б охопити населення, якби більшість агропромислових виробництв змушені були призупинити своє виробництво, що спричинило б збільшення безробіття і розорення тих, хто не використовує біологічні методи ведення сільського господарства. Внаслідок такого розсудливості держава виглядає таким чином: чим викликати подібну економічну катастрофу на державному рівні та ставити під загрозу добробут нації, потрібно швидше змиритися (як із найменшим злом) із щорічною появою ракових захворювань у приблизно 350 тис. громадян та тяжких захворювань у 2-3 млн. чоловік лише у Франції. Серед цих 350 тис. щорічно помирають у тяжких фізичних та моральних стражданнях від 210 до 220 тис.

Для держав ЄС, населення яких становить приблизно 320 млн. жителів, ракові захворювання вражають щороку 2,7 млн. осіб, що становить приблизно 8,5% населення, а серйозні захворювання вражають від 16 до 18 млн. жителів. Звідси можна констатувати той факт, що інтереси держави та медичного корпусу повністю збігаються. Тому не йдеться про будь-яку профілактичну роботу.

Щодня у Франції лікарі виписують близько 550 тис. рецептів, кожен із яких містить у середньому до 3,7 медикаменту. А в деяких рецептах налічується до 12 ліків, серед яких найчастіше приписуються – від 6 до 10. З 550 тис. рецептів, що видаються щодня у Франції, приблизно 70 тис. таять у собі дуже велику небезпеку. Висновок виявляється простим: усі хворі є жертвами справжнього медикаментозного забруднення. Медична практика є справжнє золоте дно для фармацевтичних лабораторій і водночас бездонну прірву для державної Служби соціального забезпечення, отже, і низки страхових компаній.

У будь-якому разі медицина не може послатися на статистичні дані своїх успіхів у лікуванні більшості хвороб. Займаючись, як правило, лише лікуванням наслідків захворювання, які їй вдається змінювати з більшим чи меншим успіхом, офіційна алопатична медицина, яка претендує на звання наукової, як правило, не виліковує хворих, а лише тимчасово полегшує їхні страждання. Протягом останніх 20 років кількість хворих, схильних до різноманітних захворювань, не припиняє збільшуватися. З’являється все більше хворих з новими захворюваннями, які були невідомі навіть нашим предкам.

Якби профілактична медицина займала твердішу позицію в Європейській санітарній системі, то можна було б розраховувати на скорочення смертних випадків на 1/3 від їх загальної кількості.

Однак такої позиції профілактичної медицини не існує, тому що алопатична медицина приступає до виконання своїх функцій тільки у разі появи будь-якого захворювання і тільки при необхідності припису пацієнту будь-якої хімічної субстанції.

Алопатична медицина не цікавиться особистостями, у яких відмінне здоров’я та які прагнуть його збереження. Вона займається лише тими, хто має здоров’я похитнулося.


16 комментариев

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

 1. Станислав

  Доброго времени суток. Согласен с вами. к сожалению ситуация пока что не изменяется.

 2. Фредерик

  Отличное сообщение ))

 3. Евгений

  Да с профилактикой здоровья у нас всегда было трудно к сожалению.

 4. Иван

  Да все у нас не так. То что должно быть традиционной медициной называют нетрадиционной.

 5. Юрий

  Пока сами не поймем что нам нужно быть здоровыми то и никто не поможет.

 6. Лора

  Народная есть народная она же и есть традиционная.

 7. Борис

  Кто бы нашу медицину запретил…

 8. Карла

  Ну что тут еще можно добавить. Нужно пользоваться той медицинок, которая помогает.

 9. Карл

  Травы всегда были в почете.

 10. Фома

  Если сам не будешь за здоровьем следить то никакой доктор не поможет.

 11. Николай

  Доброго здоровья.

 12. Роман

  А я за нашу старую добрую медицину, та что у наших бабушек была. Травы рулят.

 13. Наполено

  Всем доброго здравия.

 14. Нарек

  Я тоже за народную медицину.

 15. Лариса

  Если пациент хочет жить, то традиционная медицина бессильна… 🙂

 16. Виктория

  Что тут добавить? Спасение утопающих – дело рук самих утопающих. Берем ответственность за собственное здоровье в свои руки.