Природа походження вірусів та препарати проти вірусів

Походження вірусів та препарати проти вірусів

«Добре і погане», «добре і зле» – билися на землі тисячолітнім смертним боєм… І тепер ще не бракує місць, де боротьба триває внічию.» Ф. Ніцше

Людина на Землі ніколи не почувала себе спокійно та благостно. Щоб вижити на цій планеті, йому довелося тримати кругову оборону – проти суворої природи, грізних хижаків та войовничих сусідів. Але це ще не все. Іноді людство обрушувалися моря. З’явившись невідомо звідки, вони косили цілі міста, після чого так само раптово зникали, щоб якось повернутися знову. І на початку ХХI століття, незважаючи на всі чудеса науки, доля людини, як і раніше, при владі мікроскопічних примітивних істот, яких не розглянути безмікроскопи.

Звідки беруться дедалі нові інфекції? Чим пояснюється загадкова періодичність епідемій? Людство «познайомилося» з вірусами завдяки тютюну та російському вченому Дмитру Івановському. На тютюнових плантаціях Бессарабії він знайшов невідоме науці «щось», що було причиною хвороби рослин. Сталося це 1892 року. Це «щось» назвали латинським словом Virus, що означає «отрута». Суперечки біологів, що це таке – живі істоти чи просто отрути природного походження, точаться досі.

Для зміцнення організму корисно проводити очищення організму від шлаків токсинів натуральними фітопрепаратами чейс від українського виробника.

Теорії природи походження вірусів

На сьогоднішній день існує три основні версії походження вірусів:

– це бактерії, що деградували;

– це нащадки найдавніших доклітинних форм життя, які перетворилися на паразитів;

– це частини цілих клітин, якимось чином стали автономними.

З появою космонавтики виникла четверта, найекзотичніша гіпотеза, віруси – представники позаземного життя. До цього часу немає єдиної думки, як перемогти вірусну інфекцію. Скільки вчених, стільки й думок. А як бути пацієнтові, який залишається наодинці з підступним ворогом? Приймати «важку артилерію» у вигляді дорогих медикаментів (багато наших органів потім дорого розплачуються за їх прийом) або миритися з вірусами, чекати, коли організм до них адаптується? А може зміцнити свій організм, створити такі умови, коли вірусам там буде незатишно і вони покинуть його, розшукуватимуть більш ослабленого пацієнта – благодатний ґрунт для свого розвитку?

Дуже важливо дізнатися, як позбутися печії, оскільки вона приносить неприяте стан усередині нашого організму. Кожен вирішує це питання по-своєму.

Природа дарує захист чи препарати проти вірусів

Поки що одні вчені шукали відповідь на запитання «Що таке віруси?», вчені Академії медичних наук, Інституту харчових технологій та Інституту південних морів України багато років працювали над створенням натуральних засобів, що підвищують стійкість організму людини до інфекційних агентів. Так було створено фітокомплекси компанії «CHOICE». У важкий для країни час керівництво Компанії матеріально допомогло вченим завершити їх розробку, а потім на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України провести клінічні випробування та запропонувати найефективніші схеми застосування фітопрепаратів.

Таким чином, з’явилися оздоровчі програми: антипаразитарна; очисний; сезонна профілактична та багато інших, опубліковані в наших друкованих виданнях. За 7 років застосування фітопрепаратів CHOICE сотні тисяч людей (!) вирішили свої складні проблеми зі здоров’ям. Одні його зміцнили, інші назавжди забули про головні болі і підвищений тиск, гастрит і коліт, безсоння і нервові зриви…

А багатьом завдяки фітопрепаратам «Чойс» вдалося вирішити сексуальні проблеми, завагітніти, виносити і народити міцного, здорового малюка, зберегти покращити своє матеріальне становище. Унікальне поєднання пророслих (за особливою запатентованою технологією) зерен злакових культур із лікарськими рослинами; висока якість продукції, підтверджена сертифікатами відповідності та клінічними випробуваннями; досвідчені консультанти, завжди готові прийти на допомогу – забезпечать перемогу у нелегкій боротьбі за здоров’я.

Із «чейсами» нічиєю не буде!

Гавриш Є.І., фахівець із немедикаментозних методів лікування. антипаразитарний комплекс антипаразит


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*