Чому у зимовий період підвищується ризик серцевих нападів?

ризик серцевих приступів

У нашій статті ми зібрали інформацію про те, чому взимку потрібно особливо уважно стежити за здоров’ям серця, вказали основні причини серцево-судинних захворювань, а також визначили, чому важливо знати, як зробити судини чистими та еластичними.

Чи погода може вплинути на стан серця?

Міжнародні фахівці вивчали 600 тисяч випадків госпіталізації через серцеву недостатність протягом трьох років. Вчені дійшли висновку, що ймовірність летального результату стає більшою саме взимку. Канадські лікарі встановили, що при зниженні температури повітря на 1 градус ризик серцевого нападу збільшується на 0,7%.

Кровоносні судини звужуються

Причину звуження судин пояснює кардіолог з університету Арізони: “Організм намагається зберегти приплив крові до життєво важливих органів, отже, серце змушене працювати швидше, щоб постачати тіло необхідним йому киснем. У міру збільшення частоти серцевих скорочень підвищується ризик утворення згустків крові та звуження судин, що може призвести до серцевого нападу.

Фізичні навантаження – теж проблема

“Щоб ходити вулицею під час снігових заметів, людям у віці потрібно докладати більше зусиль. Багато хто думає, що їхні груди болить від того, що напружуються м’язи, але насправді це болить серце від перенапруги, – пояснює доктор медичних наук, Вільям Фрішман. Лікарі рекомендують робити часті перерви при фізичних навантаженнях, також слід придивитися до препаратів для підтримки серця у літніх людей: наша компанія вже багато років спеціалізується на подібних засобах та пропонує сучасну програму підтримки серця та судин. Цей лікувальний препарат надасть профілактику серцево-судинних захворювань та подарує гарне самопочуття.

Ви їсте багато нездорової їжі

Ваші шкідливі звички в їжі не тільки збільшують талію, але і можуть зазнати вашого серця ризику. Продукти, багаті жирами та натрієм, які часто присутні на столі новорічної ночі, можуть ускладнити роботу серцево-судинної системи. Як зміцнити серце та судини? Фахівці рекомендують перед щільною вечерею випити багато води та віддати перевагу здоровим закускам.

Ризик грипу дуже високий

Боротьба з хворобою знижує наш імунітет і може спричинити хворобу серця, тому лікарі рекомендують зміцнювати імунітет і особливо берегтися в зимовий період.

Велика кількість стресів

Під час підготовки до свят ви можете дуже виснажитися, що призведе до вищого ризику виникнення хвороб серця. Як зміцнити серце в домашніх умовах? Лікарі рекомендують не нервувати і зберігати гарний настрій протягом цієї неспокійної пори року.

Свята змушують нас почуватися самотніми

Якщо ви проводите різдвяні свята на самоті, то може виникнути депресія, яка на 30% підвищує ризик виникнення серцевого нападу. Варто спробувати зайнятися благодійністю, частіше телефонувати та зустрічатися з близькими та друзями: ви побачите, як ваш настрій підніметься, а самопочуття покращиться.

Рекомендуємо пройти профілактику серцево-судинних захворювань, яку розробили лікарі. Вся продукція пройшла клінічні випробування на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, та у 2003 році отримала міжнародний патент.

Програма підтримки серця та судин


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*