Що таке делікатне прання

Режими прання одягу

делікатне пранняКупуючи нову річ, ми часто чуємо фразу: «Прати тільки на делікатному режимі». Можливо для вас це відома річ але якщо ні, то давайте вияснемо це.

Що це означає і чим небезпечне ігнорування написів на етикетці одягу.

Делікатне прання – це не тільки дбайлива прання речей з тонких тканин, а й індивідуальний підхід до них.

До делікатних тканин відносяться:
✔вовна
✔шовк
✔крепдешін
✔нейлон
✔поліестер
✔кружева
✔батіст
✔кашемір
✔трикотаж
✔мікрофібра.

Поняття «Делікатне прання» має на увазі виконання ОДНОЧАСНО двох умов:
-Правильний режим прання – «Делікатний»
-Засіб для прання делікатних тканин.

Універсальні засоби НЕ підходять для делікатних тканин ❌. Вони містять агресивні компоненти, які можуть безповоротно зіпсувати ваші речі 🥴. Якщо Ви виперете виріб з вовни або шовку на режимі «Делікатне прання», але звичайним пральним порошком, тоді з цією річчю з вашого гардеробу доведеться попрощатися 👋.

👉 Тому виробники пропонують спеціальні засоби. А безфосфатні засоби для делікатного прання – це найкращі друзі для прання делікатних тканин.

Найефективнішими вважаються рідкі засоби для прання речей з делікатних тканин. Рідка форма добре розчиняється в воді і без залишку виполіскувати, забезпечуючи повноцінний дбайливий догляд і захист волокон делікатних тканин.

Щоб делікатні речі після прання:
❌не втрачали форму
❌на них не утворювалися зачіпки і інші всілякі пошкодження

Рекомендується використовувати мішок для прання делікатних речей, який збереже одяг та не змінить його первісний вигляд.

Для ручного і машинного прання з делікатних тканин ми рекомендуємо 👉 НОВИНКУ – EКОконцентрат натуральний рідкий для прання вовни, шовку і делікатних тканин ТМ Green Max  1 л – вистачає до 50 прань ☝

Тепер Ви знаєте, як доглядати за улюбленою сукнею  або новеньким купальником, щоб вони прослужили вам вірою і правдою не тільки в перший і останній раз, коли Ви його одягли, а й кілька сезонів, зберігаючи яскравий колір і первісну форму.
⠀Користуйтесь перевіреними екологічночистими засобами для прання.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*