Який засіб обрати для миття посуду

Що краще обирати для миття посуду

нависшие веки⠀Основа будь-якого миючого засобу – це поверхнево активні речовини (ПАР). А все миючі засоби закінчують свій шлях у водному середовищі (водоочисні споруди, річки, моря і т.д.). Тому важливо, щоб вони були здатні біологічно руйнуватися швидко і повністю, не забруднюючи водойми 💧.

Класична побутова хімія містить пави, отримані з нафтохімічних джерел, вони токсичні і сильно забруднюють водні ресурси☢. А також є небезпечними для нашого здоров’я. Вже доведено лікарями, що одне з джерел негативного впливу на наш організм, що приводить до ракових захворювань, є небезпечні хімічні складними миючих засобів. Тому краще обирати натуральний та екологічночистий засіб.

Натарульние екозасоби складаються з миючих компонентів (ПАР) на рослинній основі, які повністю біорозкладні і не забруднюють природу, повністю безпечні для людини і вельми універсальні.

☝Універсальність екозасобу полягає в тому, що складники настільки безпечні, що один засіб можна використовувати буквально в усіх куточках вашого будинку!

Українська торгова марка Green Max  – єдина в Україні, яка подбала про природу і здоров’я своїх споживачів не чекаючи законопроектів і примусового відмови від продуктів переробки нафтохімії, випустивши серію по догляду за будинком виключно з натуральними компонентами 🌱.

Бережіть себе та навколишнє середовище


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*