Імунна формула. Фітокомплекси Чойс Choice. Компанія Чойс. Львів.

 

ФІТОКОМПЛЕКСИ ЧОЙС CHOICE. ІМУННА СИСТЕМА.

  • Покращання діяльності імунної системи
  • Підвищує опір організму інфекціям.
  • Сприяє нормалізації діяльності понадактивної імунної системи (при аутоімунних захворюваннях).
  • Має антивірусні, антибактеріальні, анти грибкові, антитоксичні якості.

  • Стимулює ріст і відновлення нервових клітин.

Ефективність фітокомплексу чойс Імунна Формула

Підтверджена клінічними випробування­ми ІПАГ АМН України

Спосіб застосування фітокомплексу

Дорослим і дітям від 12 років по 1 капсу­лі 2 рази на день перед їжею, запиваючи водою. Курс прийому 30-45 днів. Повтор­ний курс після 30 денної перерви. При необхідності курс рекомендується по­вторювати 2-3 рази на рік.

Побічні ефекти

В процесі клінічних досліджень побічних ефектів не виявлено.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компо­нентів.

Термін придатності

24 місяці віддати виготовлення.

Склад і дія компонентів фітокомплексу Імунна Формула

Прозери (пророщені зерна вівса, пшени­ці, кукурудзи) – в збалансованому вигля­ді містять практично всі біологічно актив­ні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини.
Молозиво (екстракт) – молозиво є чу­довим натуральним джерелом всіх не­обхідних компонентів для утворення імунітету, а також для відновлення, підтримки та активації ослабленої імунної системи. Медичними дослідженнями доведено, що головні компоненти моло­зива, отриманого від корів, ідентичні головним компонентам молозива людини, але за кількісним змістом активних речо­вин коров’яче молозиво перевершує жі­ноче. Так, наприклад, жіноче молозиво містить тільки 2% імунноглобулінів класу G, в той час як у молозиві корови його в середньому у 40 разів більше.
Кордицепс (екстракт) – високоефек­тивний засіб для імунологічної регуля­ції. Підвищує опірність організму різним захворюванням, в т. ч. аутоімунним. Зни­жує надлишок імунітету і усуває його по­рушення на генетичному рівні при аутоімунних захворюваннях, таких як ревма­тоїдний артрит, ревматизм та ін. Чинить бактеріостатичну дію проти більшості патогенних бактерій. Має протизапаль­ну дію.
Гриб Шиїтаке (екстракт) – його цілю­щі властивості обумовлені наявністю по­лісахаридів, основним з яких є лентинан, який діє шляхом нормалізації і активації імунних процесів, що спрямовані проти виникнення і розвитку пухлин, вірусних гепатитів та інших вірусних інфекцій.
Омела біла – має кровоспинну, обезбо­люючу, протизапальну, антисклеротич­ну дію.
Бета-каротин – сприяє підвищенню імунітету, перешкоджає виникненню го­стрих та хронічних інфекційних захво­рювань, сприяє профілактиці онкологіч­них захворювань, чинить ефективну дію на серцево-судинну систему, знижуючи окислення холестерину та покращуючи стан стінок судин.
Цинк – формування імунітету неможли­во за умов дефіциту цинку.

 

КУПИТИ ФІТОКОМПЛЕКСИ ЧОЙС МОЖНА В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ. ЦЕ ШВИДКО І ПРОСТО.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*