Співпраця як стати офіційним представником компанії Чойс

сотрудничество чойс

Досягти фінансової незалежності – бажання кожної розсудливої ​​людини. Але, як показує статистика, лише 3% населення задоволені своїм фінансовим становищем. Інші, в основному це ті, хто працюють за наймом або мають свій невеликий приватний бізнес, бажають збільшити свій дохід.

«ДУМАЙ ІНАКШЕ» – під таким гаслом запам’яталася гучна рекламна компанія фірми «Apple Computer», яка врятувала її від банкрутства. Саме зміна нашого мислення приведе нас до вищого рівня життя. І перший крок до того, щоб мислити інакше – потрібно перестати думати як споживач і почати думати як виробник або власник магазину, тобто ПРОПОНУВАТИ, а не купувати, щоб мати можливість накопичувати заощадження. Така проста зміна у способі мислення відокремлює багатих людей від бідних.

Навчитися заробляти гроші – одна з найважливіших навичок, яку нам необхідно придбати в житті. Важливо зрозуміти, що гроші — це насамперед можливості. Можливість зробити своє життя цікавим і захоплюючим. Можливість відпочивати, подорожувати, мати комфортабельне житло, гарний одяг та багато іншого.

Співпраця з компанією Чойс

«Одне з найпотужніших слів у світі бізнесу – слово «мережа», – стверджує бізнесмен та мультимільйонер, автор багатьох бестселерів, всесвітньо визнаний спікер та бізнес-тренер Роберт Т. Кійосакі. Проаналізувавши успіх багатих людей, він виявив: «Найбагатші у світі люди шукають і будують мережі, тоді як інші шукають роботу. Ви можете мати грандіозну ідею або продукцію, але отримати дохід ви зможете тільки тоді, коли створите мережу, за допомогою якої можна повідомити людей».

Найбільш успішні види бізнесу побудовані на користуванні мережею для створення свого добробуту. Наприклад: мережа супермаркетів, фаст-фудів, АЗС, телевізійні мережі, мережа Інтернет тощо.

Українська компанія CHOICE («ЧОЙС») використовує мережу для просування своєї продукції. Ми знаємо, як використовувати цей потужний важіль для швидкого зростання та успішного розвитку бізнесу. Для цього ми розробили унікальні фітопрепарати для оздоровлення, органічну косметику White Mandarin, а також лінію здорового харчування “Добра Їжа”. Ми продовжуємо розробляти нові напрямки у сфері здоров’я.

Ставши партнером нашої компанії, Ви відкриєте двері в бізнес, який не має меж!

Таким чином, рекомендуючи своїм знайомим можливість придбати товари в улюбленому магазині, Ви могли б отримувати дохід у вигляді комісійної винагороди і таким чином створювати своє фінансове благополуччя.
Українська виробнича компанія “CHOICE” (“ЧОЙС” – з англ. “Вибір”) пропонує Вам стати її партнером.
Як комісійну винагороду компанія «CHOICE» щомісяця виплачує своїм партнерам 7% від обороту створеної ними клієнтської мережі.

Спеціально для Вас, хто цінує здоровий спосіб життя, ми (компанія Чойс) відкриваємо можливість стати нашим партнером та отримати нашу карту, яка дає вам можливість співпраці з нами на особливих умовах.

Умови отримання картки:

Картка української компанії “CHOICE” (Чойс), та виробника косметики торгової марки “White Mandarin”, яка дає можливість купувати товар за оптовою ціною протягом року з моменту першої покупки. Кожна наступна покупка продукції продовжує термін користування знижкою на 365 днів.

Картою можна користуватися та замовляти товар у будь-якому місті України, де знаходяться міні-склади від нашої компанії. А також Ви можете замовити товар зі складу у Києві або на нашому сайті.

І ще один привілей клубної картки від компанії Чойс:

Ми активуємо для вас накопичувальну програму. При кожній покупці на Вашу картку будуть нараховані бали, які Ви можете обміняти на цінні подарунки, які Вам до душі.

На нашій бізнес сторінці ви можете зареєструватися за цим посиланням або написати на наше емайл, що вказано внизу.

З питань співпраці телефонуйте нам до компанії або пишіть на наш емайл

forhealthua@gmail.com


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*